Temos Archyvai: Kaip naudotis svetaine.lt

Pritaikyk bet kurį svetaine.lt dizainą sau!

Taip. Šio straipsnio rašymo metu, svetaine.lt turi 96 dizainus.

Nors pasirinkti gali net iš 96 dizainų – variantų, iš tikrųjų, yra begalybė, nes bet kurį svetaine.lt dizainą gali pritaikyti sau, nesvarbu kokia veikla be užsiimtum.

Žiūrėk paveikslėlį žemiau. Ar tai, kad pavyzdinėje dizaino iliustracijoje pavaizduotas krovininis automobilis reiškia, kad šitą dizainą gali rinktis tik transporto kompanijos?

Svetainės dizaino pasirinkimas

Žinoma, NE.

Ne, ne, ne ir dar kartą – ne. Rinkis šį, ar bet kurį kitą, dizainą, jeigu svetainės reikia kirpyklai, rinkis, jeigu svetainės reikia meno galerijai, rinkis, jeigu svetainės reikia picerijai, rinkis, jeigu reikia – bet kuriai veiklai.

Kiekvieną svetaine.lt dizainą gali pritaikyti sau, nesvarbu kokia bebūtų tavo veiklos sritis. Sudėk į svetainę savo tekstus, paveiksliukus, video, įkelk savo logotipą, o pagrindinės nuotraukos vietoje įkelk nuotrauką, geriausiai atspindinčią tavo veiklos sritį, ir vuooolia – tu ką tik iš esmės pakeitei pasirinkto dizaino išvaizdą.

Jeigu svetainę kuri grožio salonui, įkelk besišypsančios moters, kuriai daromos grožio procedūros, nuotrauką. Jeigu futbolo klubui, įkelk rungtynių įkarščio akimirką arba komandos nuotrauką. Kaskart, tas pats dizainas, atrodys visiškai kitaip.

Vis dar netiki?

Spausk ant nuotraukų žemiau ir pamatysi, kaip vienas ir tas pats dizainas kardinaliai keičiasi, kai keičiamas logotipas, pagrindinė nuotrauka ir tekstai svetainėje.

Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau
Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau
Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau

Gerai, pabandom su kitu dizainu.

Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau
Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau Interneto svetainės dizaino pritaikymas sau

 

Reikia geros, gražios profesionalios nuotraukos, bet nežinai iš kur gauti?

Turime tau dovaną – 5 NEMOKAMUS KREDITUS, kuriuos galėsite panaudoti profesionalios nuotraukos(-ų) pirkimui iš daugiamilijoninio profesionalių nuotraukų katalogo.

Kaip atsiimti dovaną?

Savo paskyroje rasi 5 kreditus, už kuriuos galėsi atsisiųsti profesionalią, labiausiai tau patinkančią nuotrauką ir legaliai ją naudoti savo svetainėje (rinktis reikėtų ~1000px pločio nuotrauką, nes +/- tokio dydžio nuotraukos yra reikalingos svetainės pagrindinės nuotraukos vietai.

Matai, kaip lengva susikurti puikią, unikalią svetainę su svetaine.lt.

P.S.

Dauguma nuotraukų portalų taiko šiek tiek nepatogias kainodaras, pagal kurias reikia pirkti bent minimalų kreditų kiekį, kuris dažniausiai yra daug didesnis nei yra reikalingas 1 nuotraukai įsigyti.

Tad ateityje, jeigu, legaliam naudojimui savo svetainėje, norėsis įsigyti papildomai nuotraukų, kad nemokėti už daugiau kreditų nei reikia, siūlome pabandyti šį portalą, kuris leidžia pirkti ir po vieną nuotrauką:

 

P.P.S.

Visiškai nemokamų nuotraukų patartumėme paieškoti unsplash.com svetainėje, kurioje jos visos yra nemokamos, tik reikalas tame, kad jos yra įkeltos fotografų-entuziastų, todėl tikrai ne visos yra tokio aukšto lygio, kaip mokamų nuotraukų portaluose arba paprasčiausiai – čia sunkiau rasti tinkamos tematikos nuotrauką (naudokite paieškos laukelį ekrano viršuje dešinėje).

P.P.P.S.

Jeigu pritrūkai idėjų, kaip geriau būtų pritaikyti svetainės dizainą savo veiklai – paskambink mums. Pakonsultuosime, patarsime, o jeigu reikės, pritaikysime dizainą už tave.

Norėtum įkelti į svetainę individualią užklausos arba apklausos formą?

Gal kada girdėjai apie Google Dokumentus?

Ne?

O apie Google Formą, kurią gali susikurti ir įsidėti į savo svetainę?

Ką gi, jeigu ne, tau tikrai vertėtų paskaityti čia:

http://svetaine.lt/klausimai/facebook-youtube-kiti/kaip-ikelti-google-forma-apklausoms-uzklausos-formoms-i-savo-svetaine-513