Kaip susikurti puslapį Facebook.com portale?

Kad susikurti facebook puslapį spausk ant nuorodos žemiau:

http://www.facebook.com/pages/create.php.

Atsivėrusiame puslapio kūrimo lange, pasirink vieną iš sričių, kuri labiausiai tau tinka:

Facebook puslapio sukūrimas

 

Užpildyk likusią informaciją, kurios prašys iš tavęs facebook’as.

 

Susikūręs puslapį galėsi pradėti burti bendruomenę.
Žmonės, kuriems patiks tavo veikla, galės spausti, kad jiems „Patinka“ tavo puslapis ir pan.

Dabar, kai jau turi facebook puslapį, įsidėk į savo svetainę facebook likebox‘ą.

 

16 komentarų apie - “Kaip susikurti puslapį Facebook.com portale?

 1. Ar susikurtas puslapis facebook com portale yra mokamas?

  1. Labas Ilona,

   ne, Facebook’as nieko nepardavinėja savo vartotojams, tad puslapio susikūrimas facebook’e nieko nekainuoja – jų verslo modelis visai kitoks.

   Facebook’as pardavinėja savo vartotojus ir jų privačią informaciją įvairiausiomis marketingo kompanijomis, kurios po to tai panaudoja tikslinės reklamos rodymui Jums (t.y. sena internetinė tiesa: jeigu už paslaugą nieko nemokate, vadinasi Jūs ir esate produktas) ;) .

 2. Sveiki, bandau susikurti fb puslapi, bet neleidia ir išmeta lentele su užrašu: You have been temporarily blocked from performing this action.

  1. Sveiki Egidijau,

   Nežinome, ką darėte, kad Facebook’o savisaugos algoritmai automatiškai jus laikinai užblokavo, bet štai toks yra jų standartinis atsakymas laikinai užblokuotiesiems:

   If you’ve been blocked from adding friends or using another feature, you’ll need to wait until the block is finished. The block is temporary, but it can’t be lifted for any reason.

   Facebook is a place for connecting with friends, family and other people you know personally. Facebook receives signals from the community and may establish limits to prevent behavior that other people on the site may find unwanted or annoying. These limits restrict the rate at which you can use certain features on the site, such as adding friends.

   When your temporary block is lifted, please only send friend requests to people who you already know personally.

   Tiesiog, nieko šiuo metu Jums nebelieka – tik palaukti, kol Facebook’as automatiškai panaikins blokavimą (nežinia kada).

   1. Ačiū už atsakymą. Vadinasi greitai nedings tas blokas nes jau pusę metų kaip neleidžia kurti. Ir net neisivaizduoju kodėl mane užblokavo :(

 3. Sveiki, o draugams žinutė praneš, kad susikūrei puslapį?

  1. Automatiškai Facebook’as pats to nedaro, bet fb puslapio administratoriams rodo tokį paspaudimą „Invite friends to like this page“, kurio pagalba galite pasiūlyti savo fb draugams „pa’like’inti“ sukurtąjį fb puslapį.

 4. Kaip uzblokuoti nepageidaujamus zmones tokiam puslapi? Niekaip nerandu

 5. Sveiki, kaip padaryti, kad susikurtame tinklapyje įmonei nebūtų matoma asmeninio profilio informacija?

  1. man irgi viskas susimaišė, draugai įmonės ir asmeninė visi kartu, mėgstamos grupės irgi kartu su įmonės, tad užtai kiti ir daro, kad įmonę sukuria ne kaip puslapį, o kaip vartotoją. nes ir gauti pranešimai susipina su įmonės ir asmeniniais, reikia viską atsirinkinėti, ką daryti? bandau kurti kaip grupę, bet ir ten panašiai, kai esi savo asmeniniame puslapyje gauni info iš įmonės grupės, man netinka. Noriu, kad kas įmonės tai įmonės, o mano tai jau tik mano info. Kiek matau , tai vienintelė išeitis, kurti įmonės facebook kaip atskirą vartotoją, ko jūs nerekomduojat. ar yra kita išeitis?

 6. Reikia kurti ne grupę, bet PUSLAPĮ:
  http://www.facebook.com/pages/create.php

  Puslapio pranešimai yra pakankamai gerai atskirti nuo asmeninių (tuo tarpu, pranešimai iš grupės – traktuojami kaip asmeniniai).

  Be to, puslapio pranešimai dar yra ir daug patogiau pasiekiami kai reikia (nereikia junginėtis tarp apsimestinio ir asmeninio vartotojo).

Komentavimo galimybė išjungta.