Kaip įdėti Facebook LikeBox (Page Plugin) į savo svetainę?

Kas yra Facebook’o LikeBox’as Page Plugin’as?

O gi, va toks dalykėlis svetainėje:

Facebook'o Page Plugin'as tavo svetainėje

 

Kad įsidėti Facebook „LikeBox/PagePlugin“ į savo svetainę, pirmiausia, jau turite būti susikūrę Facebook puslapį (page), kuriam ir bus priskirtas, kiekvienas „Patinka“ mygtuko paspaudimas.

Jeigu to dar nepadarėte, mikliai spaudžiate čia ir susikuriate puslapį Facebook’e.


DĖMESIO: labai dažnas neskiria Facebook Puslapio nuo Facebook Vartotojo Profilio (ar diskusijų grupės). Susikurti reikia būtent Facebook PUSLAPĮ, o NE naują Facebook VARTOTOJĄ (ar DISKUSIJŲ GRUPĘ). Kad nepadarytumėte šios klaidelės – paskaitykite čia.


Jau turite Facebook puslapį? Gerai, pereiname prie pačio LikeBox/PagePlugin’o „pasigaminimo“.

Spauskite ant šios nuorodos:

https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin


Atsivėrusiame puslapyje (kaip pavaizduota paveikslėlyje žemiau) laukelyje „Facebook Page URL“ nurodykite savo Facebook puslapio adresą – pagal jį Facebook’as sugeneruos jūsų puslapio LikeBox/PagePlugin’o kodą, kurį ir reikės įdėti į svetainę, kad jis joje būtų atvaizduotas:

Facebook Page Plugin Code Generator

DĖMESIO: nepadarykite klaidos.

Savo Facebook puslapio adresą turite įrašyti patys. Facebook’as jums jo automatiškai neužrašys. Kaip pavyzdį Facebook’as, bus įrašęs savo paties puslapio adresą https://www.facebook.com/facebook, tad jeigu jo nepakeisite, į savo svetainę įsidėsite LikeBox’ą/PagePlugin’ą, per kurį žmonės spaus, kad jiems patinka ne jūsų svetainės puslapis Facebook’e, bet Facebook’o puslapis Facebook’e apie Facebook’ą :).


Nors ir elementaru, tačiau dažnai tenka išgirsti klausimą: „O kur rasti Facebook Page URL?„.

Va, kur jis yra (apibrauktas raudonai) – nusikopijuokite šį adresą:

Facebook puslapio URL adresas


Width ir Height laukeliai neprivalomi – juos galite palikti tuščius, nebent norėtumėte individualiai susireguliuoti Facebook blokelio plotį ir aukštį.

Jeigu yra pažymėta varnelė Show Friend’s Faces varnelė – blokelis rodys žmonių veidus, kurie paspaudė, kad jiems „Patinka“ jūsų Facebook’o puslapis.

Jeigu dažnai rašote naujienas ant puslapio Facebook’e sienos, galite pažymėti ir varnelę ties Show Page Posts, tada blokelis rodys ir naujausias jūsų paskelbtas naujienas Facebook puslapyje. Dažniausiai svetainių savininkai išjungia šią funkciją, nes šios naujienos gana nemažai praplečia viso blokelio aukštį, o į svetainę norisi įsidėti ne tokį aukštą blokelį.


Taigi, kai viskas jau sužymėta, spauskite mygtuką Get Facebook Code


 Nusikopijuojame ABU programinio kodo gabaliukus:

Facebook Page Code Generated


 Svetainės redagavime spaudžiame „Banerių valdymas„.

Banerių valdymas

Banerio tipas“ pasirinkite HTML/JavaScipt  ir įklijuokite ABU nusikopijuotus Facebook sugeneruotus kodus (į vieną ir tą patį banerio kodo laukelį, tiesiog žemiau vienas kito).

Facebook kodo kėlimas svetaine.lt sistemoje

Spauskite mygtuką „Įkelti„. Viskas. Svetainėje tai atrodo taip:

Facebook page pluginas ikeltas į svetainę


 

Viskas. Keliaukite ir įsidėkite Facebook LikeBox/PagePlugin į savo svetainę.

 


 

P.S.

Turėkite omenyje, kad Facebook’as LikeBox’ą leidžia naudoti tik „Facebook puslapiams“, o ne „Facebook vartotojams“ ar „Diskusijų grupėms“ reklamuoti.

Jeigu įkeltas kodas Jums vis tiek nieko nerodo, greičiausiai arba įvedėte neteisingą Facebook puslapio URL adresą (blogai nukopijavote)  arba nusikopijavote ne Facebook puslapio, o Facebook Vartotojo Profilio adresą (ko neleidžia ir neatvaizduoja Facebookas):

http://svetaine.lt/blogas/patarimai/dazniausia-klaida-kuria-daro-imoniu-savininkai-Facebooke-395

1 komentaras apie - “Kaip įdėti Facebook LikeBox (Page Plugin) į savo svetainę?

  1. Gal galite padėti tokiu klausimu, nesuprantu kas nutiko su mano fb puslapiu ,aš visišjai negakiu paspausti jokiu emociju , nei prie vieno pisto ar juo dalintusi draugai ar reklamu puslapiai nei like negaliu spausti nė sirdute nu žodžiu nieko, kane čia gali būti bėda ir kaip su ja tvarkytis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *