Kaip įkelti Google kalendorių į svetainę?

Jeigu norite į savo svetainę įsikelti Google kalendorių, kad puslapio lankytojai galėtų matyti jūsų užimtumą ar kaip pvz., patalpų, kurias nuomojate, užimtumą, eikite čia:

https://www.google.com/calendar

arba tiesiog Google paieškoje, viršutiniame meniu pasirinkę – „Kalendorius“:

Google kalendorius

 

Prisijungus prie Google kalendoriaus, reikia sukurti naują kalendorių arba galime įkelti jau sukurtą iš seniau kalendorių (Google automatiškai sukuria vieną kalendorių pagal jūsų prisijungimo vardą). Naujo kalendoriaus sukūrimui spaudžiame rodyklę esančią prie skilties „Mano kalendoriai“  ir pasirenkame „Sukuti naują kalendorių“ (angl. Create New Calendar)

naujo kalendoriaus sukšūrimas

Atsivėrusiame lange parašykite kalendoriaus pavadinimą , trumpai apibūdinkite jį, taip pat galite nurodyti ir vietą. Nepamirškite pažymėti varnelės

paviešinti

Ir kalendoriaus sukūrimui užbaigti spauskite apačioje arba viršuje esantį mygtuką sukurti naują . Iššokusiame lange spauskite „Taip“ (angl. Yes).

Spaudžiame vėl ant trikampio prie srities „Mano kalendoriai“  ir pasirenkame skiltį “ Nustatymai“

kalendoriaus nustatymai

Pasirenkame naujai sukurtą kalendorių kalendoriaus pasirinkimas.  Atsidariusiame lange skiltyje “ Įterpti šį kalendorių“ paspaudžiame “ Tinkinti spalvas, dydžio ir kitas parinktis

kalendoriaus kodas

Naujai atsiradusiame lange pasirenkame parametrus kurie bus matomi kalendoriuje , jei kalendorius bus dedamas į Baneriams skirtą vietą tai nuimkite kuo daugiau nereikalingų varnelių, palikdami tik reikalingiausias:

kalendoriaus nustatymai

Taip pat, pasirinkite banerių vietą svetainėje atitinkantį plotį (pvz. 220 x 220 ), o pirmąją savaitės diena nustatykite Pirmadienį:

Kalendoriaus pločio nustatymai

Po visų šių pakeitimų paspauskite atnaujinti HTML kodą ir nukopijuokite pateiktą visą kodą

naujas suformuotas HTML kodas

Atsidarę puslapio redaktorių pasirenkame

banerių valdymas.

Skiltyje „Įkelti naują banerį“  pasirenkame HTML/JavaScript ir žemiau esančiame laukelyje įklijuojame nukopijuotą kalendoriaus kodą:

kodo įklijavimas

Tada spaudžiame įkelti reikalingą skydeli.

 

Vaizdas įkėlus kalendorių į svetainę:

Įkeltas kalendorius.

 

Taip pat, galite įkelti ne kaip banerį, bet tiesiai į svetainės tekstų radaktorių (kad atvaizduoti jį didesnį).

Ties norimu meniu punktu paspaude „Puslapio redagavimas„, tekstų redaktoriuje paspauskite  HTML mygtukas ir įklijuokite nukopijuotą Google kalendoriaus kodą.

Įkeliant kalendorių meniu punkto tekstuose, yra didesnė kalendoriaus atvaizdavimo parametrų pasirinkimo galimybė: galite įkelti didesnį kalendorių (padidinę jo parametrus) ar pasirinkti daugiau funkcinių mygtukų prie kalendoriaus.

 

Įvykiai ir datos, kuriuos pažymėsite prisijungę prie Google  kalendoriaus, automatiškai atsivaizduos ir svetainėje įkeltame kalendoriuje.

1 komentaras apie - “Kaip įkelti Google kalendorių į svetainę?

  1. Sveiki,

    dėl kokių priežasčių Google kalendoriuje nebegalima pažiūrėti sekančių savaičių tvarkaraščio. Rodoma tik einamoji savaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *