Kaip įkelti nuotrauką į tekstą?

Pirmiausia ką reikia padaryti, tai įkelti nuotrauką ar paveiksliuką iš savo kompiuterio prie kitų svetainės bylų serveryje.

Tai daroma taip:

  • Norėdami teksto redaktoriuje įterpti nuotrauką, įrankių juostoje paspauskite mygtuką:

  • Atsivėrusiame paveiksliuko nustatymų lange spaudžiame „Pasirinkti failą“

Naujo paveiskliuko įkėlimo / esamo paveiksliuko nustatymai

Atsiradusiame naujame lange galite susikurti naują katalogą kuriame susikelsite visas nuotraukas kurias norėsite įterpti į straipsnį.

Spaudžiame mygtuką – Sukurti naują katalogą.

Parašome naujo katalogo vardą ir spaudžiame „Sukurti katalogą“

Naujas katalogas

Norint įkelti naujas nuorodas tiek į naujai sukurtą katalogą tiek ir į jau esančią sritį , spaudžiame „Browse“ Pasirinkti falią. Iššokusiame lauke pasirenkame nuotraukas kurias norime įkelti ir

spaudžiame Įkelti pasirinktus paveiksliukus. Pasirinktos nuotraukos atsiranda naujai sukurtame kataloge ar paprastai nustatytoje vietoje .  Tuomet spaudžiame ant jos ir nuotrauka automatiškai atsiranda naujame lange.

Nuotraukos įkėlimas.

Nuotrauką galite pervadinti paspaude po ja esantį mygtuką Pervadinti, po visų redagavimų ir koregavimų spaudžiame Pasirinkti. Po šių žingsnių atsiduriame pradiniame  įkėlimo lange kur jau matome pasirinktą nuotrauką su parašyta nuorodą į tą nuotrauką

.

Į „URL“ galite įklijuoti ir iš interneto nukopijuotą nuotraukos URL adresą, taip pat galima parašyti paveiksliuko aprašymą, nustatyti nuotraukos parametrus tekste, tokius kaip Lyguoti , kuris nustato nuotraukos padėtį tekste ir nuotraukos dydį, t.y Plotis ir Aukštis, koks bus vaizduojamas tekste.

Po visų pakeitimų ir nustatymų spaudžiame Įkelti paveiksliuką ir saugoti.

Ir štai tokį vaizdą gausime atlikę šiuos veiksmus

Nuotrauka tekste.

 

 

 

 

1 komentaras apie - “Kaip įkelti nuotrauką į tekstą?

  1. Nesupratau. Visa nuotrauka be problemų įterpiama (keliasi), man reikia škelti siauresnę n. ir šalia jos noriu įrepti ar rašyti tekstą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *