Kaip valdyti reklaminius skydelius (banerius)?

Svetainės turinio valdymo meniu skiltyje pasirinkite „Banerių valdymas„:

svetaine.lt - reklaminių skydelių valdymas

 

Atsiveria banerių valdymo langas, kuriame matome sritį „Aktyvūs baneriai“:

svetaine.lt - reklaminių skydelių valdymas

Aktyviems baneriams galite atlikti tokius veiksmus:

 • Pakeisti nuorodą (Laukelyje „Nuoroda“ įrašomas www adresas, į kurį bus nukreipiama paspaudus ant banerio);
 • Keisti banerio poziciją (banerio poziciją (išdėstymo tvarką) galima keisti mygtukų svetaine.lt - perkelti reklaminį skydelį pagalba);
 • Ištrinti banerį (baneris ištrinamas svetaine.lt - istrinti reklamini skydeli mygtuko pagalba).

Kaip įkelti reklaminį skydelį (banerį)?

2 komentarai apie - “Kaip valdyti reklaminius skydelius (banerius)?

  1. Sveiki Dariau,

   a) Su „Flash“ dalykėliais taip jau yra, kad nuoroda (paspaudimas, kuris veda kažkur kitur) turėtų būti sukurtas pačio „Flash“ tipo banerio viduje (pačiame „Flash’e“). Vadinasi, reikėtų pasiieškoti „Flash“ banerių generatoriaus, kuris leistų viduje sugeneruoti ir nuorodą į kažkokį tai puslapį.

   b) „Flash“ technologija dabar milžiniškais tempais nyksta ir dingsta iš interneto naršyklių. Tai kiek pasenęs jau dalykas, nes Išmanieji telefonai – visiškai nepalaiko „Flash’o“, tad „išmanūs“ Jūsų lankytojai nieko nematys, iš kitos pusės 2015 metų pradžioje buvo atskleista keletas super rimtų „Flash“ pažeidžiamumų gyvavusių ilgus metus, kurių pagalba piktavaliai programišiai, galėjo lengvai visiškai užvaldyti lankytojų kompiuterius, tad paskutiniu metu pagrindinės interneto naršyklės, besirūpindamos internautų saugumu, ėmėsi ignoruoti svetainėse „Flash“ elementus ir „nebegroti“ (nebevaizduoti) jų automatiškai – vėlgi, eina viskas prie to, kad ir įprasti vartotojai nebemato „Flash’o“, o pvz. flashvortex.com svetainėje mato štai ką:
   lashvortex.com svetainės vaizdas naršyklėje, dėl saugumo išjungusioje „Flash’ą“.

   c) Geriausia, šiuo metu, jeigu norite turėti „judantį“, animuotą banerį, susirasti ne „Flash“ tipo banerių generatorių, bet „GIF“ paveikslėlių tipo banerių generatorių (GIF palaiko animacijas ir yra rodomas visų naršyklių ir išmaniųjų įrenginių).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *